A-Z’ye proje

Drenaj ürünlerimize ve duvar korumamıza ek olarak, size eksiksiz bir paket de sunabiliriz. Yetkilendirilmiş uygulayıcılar, yer katmanları, kiremitçiler ve değirmencilik şirketleriyle yıllardır süren işbirliğimiz sayesinde sizi tamamen rahatlatabiliriz. Ürünlerimiz kendi uzman ekibimiz tarafından kusursuz bir şekilde ölçülür ve yerleştirilir.

Ne yaparız:

  • Drenaj planı yapmak
  • Zemini Frezeleme
  • Olukların ölçülmesi ve yerleştirilmesi
  • Olukların kanalizasyona bağlanması
  • Depozito katı
  • Fayans veya endüstriyel döküm zemin.
  • Süpürgelik levhalarının ve çarpma korumasının takılması

Zemini frezeleme.
Küçük veya büyük projeler için, drenaj olukları ve kuyuları yarıkları kendi ekibimiz tarafından veya tanınmış bir freze şirketinin işbirliğiyle frezelenebilir.

Paslanmaz çelik drenaj kanallarının ölçülmesi ve yerleştirilmesi.
Lazer ve diğer ölçüm teknikleri sayesinde drenaj kanalları doğru şekilde yerleştirilmiştir.


Kuyuların ve olukların kanalizasyona bağlanması.

Endüstriyel döküm zeminler.

Endüstriyel döküm zeminler kimyasal olarak dayanıklı, uzun ömürlü ve uzun ömürlüdür. Bu zeminler kaymaz bir üst tabaka ile tedarik edilir ve 8 standart renkte mevcuttur: krem, yeşil, gri, turuncu, kırmızı, sarı, mavi ve yeşil-kahverengi. Tüm renkler mat veya parlak olarak mevcuttur.

Bu endüstriyel döküm zeminler, asetik asit, laktik asit, oleik asit, sitrik asit, metanol ve çok çeşitli mineral yağlar, tuzlar ve inorganik asitler gibi çok sayıda agresif kimyasal maddeye karşı mükemmel direnç sunar.

Bu katlar sertifikalı uygulayıcılarımız tarafından yürütülmektedir.

Endüstriyel altıgen karo zeminler.
Seramik sanayi zeminleri gıda endüstrisi için idealdir, tanınmış kiremitlerle işbirliği içinde doğru kiremit zeminini tedarik etmekteyiz. Bu zeminler yüksek mekanik ve termal yüklere karşı dayanıklıdır, ancak aynı zamanda kimyasal asitlere, alkalilere ve solventlere karşı da dayanıklıdır.

Paslanmaz çelik duvar ve nesne koruması.

Daha fazla bilgi için bizi bu +90 (0) 264 276 59547 telefon numarasından arayabilirsiniz veya info@fenicromdrain.com adresinden bize e-posta gönderebilirsiniz.